Dibala larg Juventusit? Kur e thotë i vëllai…

Paulo Dibala është një prej futbollistëve që mund të largohet nga Juventusi gjatë kësaj vere. Një lëvizje kjo që bëhet për të sjellë të ardhura në arkat e Juventusit, por edhe për të zgjidhur përfundimisht problemin me raportet jo shumë të mira me trajnerin Alegri gjithnjë nëse ky i fundit konfirmohet në pankinën bardhezi. Një

Vazhdoni leximin →

Paulo Dibala, shpërthen sërish dashuria me Antonelën

Paulo Dibala duket se ka gjetur qetësinë në jetën sentimentale. Sulmuesi i Juventusit është lidhur sërish me i Antonela Kavalierin me ciftin që ka rigjetur pasionin. Verën e kaluar futbollisti dhe bukuroshja argjentinase u ndanë dhe gjatë gjithë verës qëndruan larg njëra-tjetrës. Por kohët e fundit gjërat janë përmirësuar ndjeshëm në raportet mes tyre madje

Vazhdoni leximin →