Manchester United, Paul Parker sulmon Maguire: Është kapiten vetëm sepse ka kushtuar shumë

Manchester United sezonin e kaluar siguroi pjesëmarrjen në Ligën e Kampioneve vetëm në castet e fundit, por problemet e Djajve të Kuq nuk kanë të përfunduar. Mbrojtja është pika e dobët e skuadrës së Solskjaer pavarësisht binomit të kushtueshëm në qendër të saj e përbërë nga Maguire dhe Lindelof. Ish futbollisti i Manchester United, Paul

Vazhdoni leximin →