Obamejangu ka marrë një ofertë që nuk refuzohet!

Pjer Emerih Obamejangu, definitivisht, do të largohet nga Borusia e Dortmundit, pasi ka marrë një ofertë mjaft serioze. Në të njëjtën ditë, kur u njoftua se trajneri saj, Tomas Tuhel, do të largohet nga ekipi i “milionerëve” dhe u zbulua se Obmejangu kishte blerë shtëpi në Paris, “Bildi” gjerman transmetoi lajmin se ai (Obamejangu) kishte

Vazhdoni leximin →

Alegri, mos mbaj sekrete, trego mega-ofertën..

Gjatë muajve të fundit, po spekulohet, gjitnjë e më shumë, se Masimiliano Alegri, në fund të këtij sezoni, do të largohet nga Juventusi. Ky strateg italian, pas ardhjes në krye të stolit të “zonjës se vjetër” e vazhdoi dominimin e Juventusit në Serinë A italiane, ndërkohë që ai e ka të hapur rrugën në Ligën

Vazhdoni leximin →