E paparë: Momo 12-vjeçare – ndeshje me Souden 39-vjeçare!?

Në të njëjtën natë (26 gusht), kur do të përballen në “ndeshjen e shekullit” boksieri amerikan, Floid Meiudher, dhe luftëtari irlandez, Konor Mak Gregor, do të zhvillohet edhe një dyluftim tjetër, për të cilin, ju, ndoshta, nuk keni dëgjuar. Një vajzë 12-vjeçare, Momo Shimizu, do të ngjitet në ring, ku do të ndeshet me Tomomi

Vazhdoni leximin →

Justin Bieber në Milano; para koncertit pak…hokej

Këngëtari idhull i adoleshentëve, Justin Bieber fundjavën e kaluar ishte në Milano për të dhënë një nga koncertet e tij. por përpara se të ngjitej në skenë për të argqëtuar të rinjtë në Autodromin e Monzës, ylli i muzikës pop vendosi t’i dedikohet sportit dhe pikërisht hokejit. Kështu ditën e shtunë, artisti kanadez kontaktoi skuadrën

Vazhdoni leximin →