Dashuria e re e Nejmarit? Quhet Natalia Barulic

Quhet Natalia Barulic, është shumë e bukur dhe një yll në rrjetet sociale. Në profiling e saj në Instagram. Natalia Barulic ka arritur të sigurojë mbi 2 milionë ndjekës, por ajo e përkufizon veten këngëtare dhe modele. Së fundmi nga Brazili vijnë lajme nga kronikat rozë për një flirt të mundshëm me sulmuesin e Paris

Vazhdoni leximin →