Mjekja seksi, tërhiqet Samir Nasri

Pak ditë më parë u publikua një lajm lidhur me futbollistin francez Samir Nasri, i cili në rrjetet sociale publikoi mesazhe, ku pranonte se kishte bërë seks me një mjeke në Los Anxhelos. Më pas ai e mohoi një gjë të tillë, duke thënë se nuk ka shkruar asgjë vetë, por këtë mund ta ketë

Vazhdoni leximin →

Pep Guardiola dhe rregullat e seksit tek Mançester Siti!

Është i rreptë Pep Guardiola. Duket i tillë ka qenë edhe tek Barcelona dhe tek Bajerni, por një nga të veçantat e tij është rregulli për marrëdhëniet seksuale të lojtarëve me partneret e tyre. “Nuk dua seks pas mesnatës”, – ishin fjalët e trajnerit me të shkelur tek Mançester Siti. Ish-lojtari i “Qytetarëve”, Samir Nasri,

Vazhdoni leximin →

Kampionët e topit që humbën duelin me kilogramët

Janë shumë futbollistë të kaluarës dhe të tashmes që përveç përballjes me kundërshtarin në fushë, më parë duhet të luftonin me veten e tyre.  Beteja me kilogramët, me peshën e tepërt në trup,  ka përfshirë futbollistë të vitrinës, kampionë të mëdhenj si “El Pibe”, Maradona , apo fenomeni brazilian Ronaldo, që sapo mbërriti në fund

Vazhdoni leximin →

Sevilja po fërkonte duart kur Sami Nasri..krak!

Samir Nasri mund të quhet një njeri pa fat kur mendon se pranë topit, në ekipin e Seviljes, po dëshmonte se klasi i tij është i padiskutueshëm edhe pse në Francë e quajnë “ i paedukuari”. Nasri do ti nënshtrohet  një kontrolli mjekësor, konkretisht rezonancën maganetike,  në këmbën e djathtë pas një momenti përplasje me

Vazhdoni leximin →