Çfarë thua Kasemiro, Realit me aq shpenzime i mungon gjithçka?!

Në përfundim të ndeshjes zhgënjyese në La Liga në fushën e Vijarrealit, mesfushori madrilen, Kasemiro, lëshoi një deklaratë që zgjoi habi. “Çfarë i mungon kësaj skuadre”, ishte pyetja e gazetarit pas barazimit 2-2, dhe braziliani u përgjigj se “Realit i mungon gjithçka, duhet të përmirësohemi në çdo sektor të fushës”. E çuditshme të thuhet kështu

Vazhdoni leximin →