Liverpuli befasues edhe kur vishet! Marrëveshjeje bombastike me “Najkun”?

Liverpuli prej disa sezonesh ka marrëveshje sponsorizuese me kompaninë “Nju Balans” që, veç të tjerave, mbulon të gjitha nevojat për pajisje të klubit të “Enfildit”. “Të kuqtë” fitojnë nga bashkëpunimi më këtë kompani rreth 45 milionë sterlina në vet, por duket se ata nuk janë shumë të kënaqur nga ky bashkëpunim. Media angleze shkruan se

Vazhdoni leximin →

“Don Balon”: Junajtidi i prish planet Realit, e mund me miliona për Militaon

Mançester Junajtidi është vënë në kërkim të një mbrojtësi qendror dhe tanimë përmenden disa përforcime eventuale, por duket se zgjedhja ka rënë mbi lojtarin e Portos, Eder Militao. Gazeta “Don Balon” shkruan se “djajtë e kuq” janë gati që ta mposhtin Realin e Madridit në betejën për këtë mbrojtës cilësor. Thuhet se Reali nuk do

Vazhdoni leximin →