Halle pafund për Klopp! Liverpool, pa mbrojtës titullarë?

Makthi i Liverpoolit nuk ka fund. Pas dëmtimeve të Virgil Van Dijk,  Trent Alexander-Arnold dhe Joe Gomez, i fundit që i bashkohet listës së lojtarëve në infermieri është Andy Robertson që e lë Jurgen klopp pa  asnjë mbrojtës titullar. Trajneri i përfaqësueses skoceze, Steve Clarke, bëri të ditur se mbrojtësi i majtë pati një problem

Vazhdoni leximin →