Bëhu mirë sa më shpejt Sër Keni Dalglish!

Një tjetër goditje nga koronavirusi në sport, në futboll, dhe në një emër të shquar. Keni Dalglish, njeriu që fitoi çdo trofe të mundshëm me Liverpulin si lojtar dhe si trajner, ka dalë pozitiv për virusin famëkeq dhe ndodhet në spital që nga e mërkura. Familja e legjendës njoftoi se gjendja e tij nuk është

Vazhdoni leximin →

Kimih s’ia perton Levandovskit: Pa neve, ti je një hiç!

Robert Levandovski përsëri po shkakton grindje te Bajerni i Mynihut dhe, madje, këtë po e bën në prag të fillimit të sezonit të ri të Bundesligës. Në vend që të përqëndrohen në fushë dhe te ndeshja e ardhshme me Hofenhajmin, bavarezët po tronditen nga mosmarrëveshjet e brendshme që janë keqësuar më shumë mbas intervistës së

Vazhdoni leximin →

Aneis Zanoti, nje tifoze joshese e Frances qe… shënon

Franca ne kete boteror ka nje mbeshtetje te madhe ne boterorin e ketij viti. Por eshte dikush qe e mbeshtet ate ne menyre te veçante. Behet fjale per Aneis Zanotin, modele dhe praktikante e sporteve ekstreme qe ndihet krenare per origjinen e saj franceze. Aneis qe jeton ne Miami, publikoi nje video ne prag te

Vazhdoni leximin →