Media angleze: Gabriel Jesus hyn në operacionin Lautaro Martinez

Gabriel Jesus hyn në operacionin e merkatos me protagonist Interin e Barcelonën për transferimin e Lautaro Martinez te skuadra katalanase. Ndërsa zikaltrit dhe blaugranat vijojnë me bisedimet e tyre për gjetjen e një marrëveshjeje për sulmuesin argjentinas, skuadra milaneze ka filluar në të njëjtën kohë të studiojë merkaton e transferimeve për të gjetur zëvendësuesin më

Vazhdoni leximin →

Kun Aguero, një ditëlindje në shenjën e pasigurisë

Ditëlindja e këtij viti ishte pak e vecantë për Sergio Agueron. Argjentiansi festoi këtë të martë 32 vjetorin e lindjes, por e ardhmja e tij te Manchester City është akoma në dyshim. Nëse do të konfirmohet skualifikimi i Citizens nga kompeticionet evropiane për 2 sezonet e ardhshme, Aguero mund të marrë në seriozisht largimin nga

Vazhdoni leximin →