Aguero i përgjigjet Salah; Mancester Siti fiton 3-1 me Bërnmuth dhe i qëndron pranë Liverpulit

Serhio Aguerio dhe Rahim Sterling janë lojtarët e momentit për Mancester Sitin. Dy sulmuesit edhe këtë fundjavë u bënë protagonistë teksa ndihmuan kampionët e Anglisë të mundin 3-1 Bërnmuthin në fushën e këtij të fundit për t’i qëndruar shumë pranë Liverpulit në krye të renditjes me The Reds që është skuadra e vetme e Premier

Vazhdoni leximin →