Pse është ndryshe trajneri i Anglisë, Sauthgejt..

Areth Sauthgejt, trajneri i Anglisë ka bërë shumë elozhe për nacionales e Spanjës, edhe pse është e privuar nga ida futbollistë kur të ndeshen së bashku. Sapo ka mundur rivalët historikë të Skocisë me 3 gola, trajneri i “Tre Luanëve”  tregon se fati i tij  dhe i ekipit ka ndryshuar ndjeshëm. “ Është prova e

Vazhdoni leximin →