Murinjo mashtrim fiskal? Çështja u mbyll, i pagova detyrimet

Cështja mbyllet, Zhoze Murinjo u paraqit në gjykatën e Madirdit për të zgjidhur përfundimisht  çështjen e evazionit fiskal prej 3.3 milionë Eurosh kundrejt organeve tatimore spanjolle. Këtë evazion Murinjo e kreu në peiudhën 2011-2012 kur ishter në stolin e Realit të Madridit. Pasi doli nga Pallati i Drejtësisë së Posuelos, Murinjo lëshoi një deklaratë për

Vazhdoni leximin →

Bosi dhe Ronaldo, pas tradhetisë vjen dashuria verore

Ronaldo dhe Perez janë takuar për herë të pas spekulimeve se CR7 do të largohet nga “Santiago Bernabeu”. Perez priti Ronaldon në stërvitjen e parë pas kthimit nga pushimet, kuptohet s’ishte si te tjeret. Ky ishte takimi i parë që nga koha kur filluan të qarkullojnë zëra se Cristiano dëshiron të largohet nga “Santiago Bernabeu”. Marca

Vazhdoni leximin →