Përse Murinjo u lumturua nga sherri “brenda llojit” mes Jorisit dhe koreanojugorit Son?!

Nuk ishte fitorja që tërhoqi aq shumë vëmendjen sesa diçka tjetër. Totenhemi vërtet fitoi tri pikë shumë të rëndësishme në Premier Ligë duke mundur 1-0 Evertonin në Londër, por një tjetër moment kulmor i ndeshjes ishte përplasja brenda vetë ekipit londinez. Pas një kundërsulmi të Evertonit, portieri dhe kapiteni i Totenhemit, Hugo Joris, u vërsul

Vazhdoni leximin →