Lukaku akuzon futbollin se do më shumë veten se tifozët!

Kur lojtarët ishin “të shëndoshë si molla”, nuk u bë fjalë për të ndërprerë ndonjë kampionat. Seria A, Premieri, La Liga e të tjerat vazhduan pa problem, dhe po ashtu Championsi. Plot 45 000 tifozë u mblodhën në “San Siro” për duelin e Ligës së Kampionëve mes Atalantës e Valencias, dhe me gjasë kjo krijoi

Vazhdoni leximin →

Lukaku merr cmim, por në targë ka një gabim

Diskutoi dhe u vlerësua në Dubai Sports Conference. Romelu Lukaku mori cmimin  nga duart e djalit të sovranit të Dubait, Mansoor Mohammed Al Maktoum. Por sytë më të mprehtë vunë re se ishtë një gabim në targën e dorëzuar te sulmuesi I Interit dhe ishte tabloidi ‘The Sun’që publikoi fotot. Në fakt në targën që

Vazhdoni leximin →