Edhe Lebron Xhejmsi e festoi fitoren e Liverpulit

Lebron Xhejmsi, basketbollisti më i mirë në botë që ka tre unaza kampioni në NBA dhe dy medalje të arta olimpike, tani është edhe kampion Evrope në futboll! Mos mendoni se po gabojmë, po, në futboll, se ai kishte arsye që të gëzohej dhe të festonte. Xhejmsi është aksioner në klubin e “Enfildit”, pasi ai

Vazhdoni leximin →

Liverpul hyn në histori; përmbysja e tretë në një sfidë gjysmëfinale pas një humbje me 3 gola diferencë.

Liverpul hyn në histori; përmbysja e tretë në një sfidë gjysmëfinale pas një humbje me 3 gola diferencë. Mrekullia e bërë nga Liverpuli në Ligën e Kampioneve teksa eliminoi me përmbysje Barcelonën për të kaluar në finale hyn zyrtarisht në historinë e kompeticionit më të rëndësishëm për klube. Skuadra anglezde bëhet e treta në histori

Vazhdoni leximin →