Reali nxjerr sërish në treg yjet që nuk i shiti dot vjet!

Si do t’ia bëjë këtë herë kur para në qarkullim ka më pak? Këtë as në “Santiago Bernabeu”. Gjithsesi, në Madrid nuk kanë tjetër zgjedhje përveçse ta provojnë sërish atë për të cilën dështuan vitin e kaluar, pra të përpiqen të transferojnë “në dalje” yje të tillë si Garet Bejl, Hames Rodrigez apo Mariano Diaz,

Vazhdoni leximin →

Lista e Rejës për Europianin, pa Gjimshitin, por me rikthime të rëndësishme!

Trajneri i kombëtares, Edi Reja, ka shpallur listën paraprake të lojtarëve për ndeshjet eleminatore të Europianit ndaj Islandës dhe Moldavisë. Italiani ka thirrur gjithsej 29 futbollistë, ndërsa pritet që numri të ulet, kur të dalë lista përfundimtare. Bie në sy se ka vetëm dy lojtarë nga Superliga shqiptare, portierët Hoxha i Partizanit dhe Selmani i

Vazhdoni leximin →