Fernando Verdasco e Ana Boyer bëhen prindër për herë të dytë

Fernando Verdasco dhe Ana Boyer bëhen sërish prindër. Bashkëshortja e tenistit spanjoll solli në jetë anëtarin më të ri të familjes, vogëlushin Mateo dhe Verdasco bëri të ditur lajmin e gëzuar nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram ‘Mateo është me ne. Gjithcka shkoi shumë mirë dhe si ai ashtu edhe e ëma janë shumë

Vazhdoni leximin →

Gëzimi më i madh i ciftit Gallinari-Boi; erdhi në jetë vogëlushja Anastasia

‘Ishte një ëndërr, tani është një realitert.Mirëseerdhe Anastasia, dashuria ime. Dhe si gjithnjë, komplimenta mamasë’-me këto fjalë të postuar në Instagram të shoqëruar edhe nga një foto me vogëlushen e sapo lindur dhe Eleonora Boi, basketbollisti Danilo Gallinari bëri të ditur lumturinë e tij për lindjen e vajzës së tij. Edhe vetë gazetarja sportive Eleonora

Vazhdoni leximin →

Mark Bartra bëhet baba për të tretën herë

Mark Bartra dhe Meliza Himenez bëhen përsëri prindër, pasi në orët e fundit erdhi në jetë fëmija i tyre i tretë, lajm që u konfirmua nga vetë futbollisti i Betisit nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale duke publikuar foton e bebes në orët e para të jetës së tij. Cifti Bartra-Himenez është ndër më mediatikët

Vazhdoni leximin →