Mark Bartra bëhet baba për të tretën herë

Mark Bartra dhe Meliza Himenez bëhen përsëri prindër, pasi në orët e fundit erdhi në jetë fëmija i tyre i tretë, lajm që u konfirmua nga vetë futbollisti i Betisit nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale duke publikuar foton e bebes në orët e para të jetës së tij. Cifti Bartra-Himenez është ndër më mediatikët

Vazhdoni leximin →

Martina Hingis bëhet nënë; vjen në jetë vogëlushja Lia

Martina Hingis bëhet nënë. ish tenistja zvicerane solli në jetë në 9 mars vajzën e saj Lia duke ia prezantuar botës nëpërmjet një fotoje ku ajo dhe vogëlushja ishin në shoqërinë e Harald Liman, bashkëshorti i 38 vjecares. Hingis, fituesja e 5 titujve Grand Slam në lojën individuale, bëri të ditur shtatzëninë e saj në

Vazhdoni leximin →

Juventus, Kuadrado bëhet baba; vjen në jetë vogëlushi Lukas

Gëzimi nuk njeh kufij në familjen Kuadrado. Futbollisti kolumbian u bë baba në kohën kur skuadra e tij ishte duke zhvilluar ndeshjen e 1/8 të finaleve të Kupës së Italisë me Bolonjën. Bashkëshortja e Huan Kuadrados, Melisa solli në jetë vogëlushin Lukas. Futbollisti nuk humbi kohë dhe në rrjetet sociale postoi foton e tij në

Vazhdoni leximin →

Kristian Vieri bëhet baba; vjen në jetë vogëlushja Stela

Kristian Vieri shënon golin më të bukur të tij në jetë. Ish sulmuesi i interit, Juventusit, milanit e Lazios e përfaqësueses italiane është bërë bëba pasi e dashura e tij kostanca Karaçolo solli në jetë vogëlushen Stela. Lindja e vogëlushes ndodhi në një klinikë të Milanos dhe ai që e kondfirmoi lajmin ishte vetë Vieri

Vazhdoni leximin →

Feston Luis Suarez; u bë baba për herë të tretë

Luis Suarez ka ditë feste. Sulmuesi i Barcelonës u bë baba për të tretën herë. Pas Delfinës 8 vjec dhe Benxhaminit 4 vjec, bashkëshortja e uruguajanit Sofia Balbi solli në jetë një tjetër djalë, që cifti e quajti Lautaro. Luis Suarez mungoi në seancën e fundit stërvitore në prag të ndeshjes me Interin për Ligën

Vazhdoni leximin →