Edhe Lebron Xhejmsi e festoi fitoren e Liverpulit

Lebron Xhejmsi, basketbollisti më i mirë në botë që ka tre unaza kampioni në NBA dhe dy medalje të arta olimpike, tani është edhe kampion Evrope në futboll! Mos mendoni se po gabojmë, po, në futboll, se ai kishte arsye që të gëzohej dhe të festonte. Xhejmsi është aksioner në klubin e “Enfildit”, pasi ai

Vazhdoni leximin →

Dueli Lebron-Janis? Për fat të keq, ai nuk ndodhi

Amerika u ul përpara televizorit mbrëmjen e fundit për të ndjekur duelin me “Zotit dhe të birit”, apo Lebron Xhejmsit e Janis Antetokunmpos. Përballeshin Miluoki Baks dhe Los Anxhelos Lejkërs, por për fat të keq, të dy klubet kishin menduar për t’i lënë pushim yjet e tyre. Miluoki e bëri sepse mendon plej ofin, ndërsa

Vazhdoni leximin →