Spanja ‘sulmon’ Interin: Klauzola e Lautaros skadon në 15 korrik

Mes Barcelonës dhe Interit vijon beteja për Lautaro Martinez. Klubi zikaltër nuk ka ndërmend të lejojë argjentinasin të transferohet në Camp Nou pavarësisht dëshirës së futbollistit për të veshur fanelën blaugrana dhe këmbëngul që Barcelona të paguajë klauzolën prej 111 milionë Eurosh të futbollistit deri në 15 korrik. Dhe është kjo pjesë e kontratës së

Vazhdoni leximin →

Barcelona, Messi thërret Martinez: Futbollist impresionues

Presingu i Barcelonës për Lautaro Martinez, nuk po venitet, përkundrazi tani në lojë hyn edhe Lionel Messi. Sulmuesi  argjentinas, që edhe më parë nuk i kishte kursyer elozhet për bashkëkombasin e tij, në një intervistë për ‘El Mundo Deportivo’ e shtoi dozën e tyre. ‘Mendoj se është një sulmues impresionues, e kisha thënë më parë-tha

Vazhdoni leximin →