Konte do Murielin për Championsin, por a mund t’i japë Inter 30 milionë?!

Njeriu për “kërcimin cilësor” është identifikuar dhe ky është sulmuesi i Atalantës. Luis Muriel është dëshira e madhe e Antonio Kontes për Interin e tij, që të vazhdojë sezonin e ardhshëm me synimet maksimale. Përtej fitores së mundshme të titullit në Serinë A këtë edicion, zikaltërve do t’u kërkohet një fushatë e suksesshme në Champions,

Vazhdoni leximin →

As edhe një Gjimshiti i madh nuk mjaftoi ndaj Interit!

Kur një skuadër është nisur drejt titullit kampion është tepër e vështirë për ta ndaluar. i tillë duket Interi që po vrapon nga fitorja në fitore, ndërsa nuk mundi ta pengonte as Atalanta që pati në radhët e veta një Berat Gjimshiti në formë të shkëlqyer. “La Gazeta delo Sport” e vlerësoi mbrojtësin e kombëtares

Vazhdoni leximin →