Lazio e zyrtarizon, Immobile rinovon deri në vitin 2025

Ciro Immobile do të qëndrojë përjetë te Lazio. Drejtori I Komunikacionit të klubit bardhekaltër, Stefano De Martino konfirmoi zgjatjen e kontratës së sulmuesit të përfaqësueses italiane deri në vitin 2025 nëpërmjet një komunikate. ‘Është një zgjedhje profesionale, e marrë me zemër-tha De Martino-Immobile tërhoqi vëmendjen e skuadrave më të rëndësishme duke qenë se është fituesi

Vazhdoni leximin →

Lazio,dëgjoni, po flet Immobile: Këtu përgjithmonë!

Sezoni që sapo u mbyll ishte ai i kurorëzimit të Ciro Immobile që festoi dy arritje;shpalljen si shënuesi më i mirë i Serie A dhe fitoren e Këpucës së Artë. Edhe Cristiano Ronaldo u gjunjëzua përballë sulmuesit të Lazios. Ishte pikërisht në Formello dhe nën drejtimin e Simone Inzaghit që Immobile shpërtheu përfundimisht duke e

Vazhdoni leximin →