Misteri Ibrahimovic: Mund të rikthehet në Spanjë?

Amerika, Italia dhe tani Spanja,është folur shumë për destinacionet e mundsjnhme të Zlatan Ibrahimovic. Sulmuesi suedez I dha lamtumirën Major League Soccer pas humbjes së LA Galaxy në derbin me Los Angeles FC me rezultatin 5-3. Tani 38 vjecari është në kërkim të një shtëpie të re dhe pas zërave të parë për një rikthim

Vazhdoni leximin →

Malmo nderon Ibrahimovic me nje statuje

Malmo nderon Zlatan Ibrahimovic. Kluni suedez qe eshte pika e nisjes e karrieres se sulmuesit 38 vjecar, peruroi statujen e futbollistit perpara stadiumit te tij, nje monument ky qe eshte i larte 3 m. ‘Me duket si dicka irreale-u shpreh vete Zlatan Ibrahimovic-eshte nje dite e madhe dhe nje moment i jashtezakonshem pas nje karriere

Vazhdoni leximin →