Panuçi dhe Kombëtarja, “puthja” e parë më 28 gusht

Kombëtarja shqiptare do të mblidhet me 28 gusht nën urdhrat e trajnerit të ri, Christian Panucci Grumbullimi bëhet katër ditë para ndeshjes së parë të vlefshme për eliminatoret e Botërorit ‘Rusia 2018’. Më 2 shtator, kuqezinjtë do të presin Lihtenshtejnin në Elbasan Arena dhe tre ditë më vonë përballen me Maqedoninë në Strumicë. Këto dy

Vazhdoni leximin →