Mats Humelsi do të jetë ca kohë beqar në Dortmund

Shpesh thuhet “familja vjen e para”, por më shumë duhet nënkuptuar si “fëmija vjen i pari”. Kështu mendon edhe gruaja e ish-kampionit të botës, Mats Humels, që tashmë është transferuar nga Bajerni tek Dortmundi. Kati Humels natyrisht që është e lidhur me burrin e saj, por po ashtu ka detyrën të kujdeset për djalin e

Vazhdoni leximin →

Dashuria për burrin të bën të sulmosh edhe trajnerin!

Ajo quhet Liza Trede, por tashmë është e martuar dhe mban mbiemrin Myler. Bëhet fjalë për gruan e Tomas Mylerit, sulmuesit të shquar por edhe të kritikuar të Bajernit e të Gjermanisë, ndërsa Liza nuk përtoi t’i “përvishej” trajnerit bavarez Niko Kovaç, që ia kishte lënë burrin në stol. “Iu deshën 70 minuta që t’i

Vazhdoni leximin →

Interi jep 6,5 milionë euro, kurse gruaja do 8 milionë euro!

Interi po punon për një kontratë të re me Mauro Ikardin dhe ka ndërmend që ta mbajë atë në Milano, njofton media italiane, sipas së cilës, momentalisht, klubi po bisedon me bashkëshorten e lojtarit të mësipërm, Vanda Nara, qëështë edhe agjentja e Ikardi. Kontrata e tanishme e futbollistit mbaron më 2021, ndërkohë që përpjekjet e

Vazhdoni leximin →

Gruaja e Sorrentinos mallkon Ronaldon: Turp të kesh!

Nuk mund ta admirojë një kampion të tillë. Gruaja e portierit të Kievos, Sorrentino, mendon pikërisht kështu pasi burri i tij u godit rëndë nga Kristiano Ronaldo dhe përfundoi në spital. Sara Ruxheri, ky është emri i së shoqes së Sorrentinos, nuk u përmbajt, por u lëshua ashpër në Instagram ndaj portugezit, ndërsa portieri i

Vazhdoni leximin →