Roj Kin: O Zot, çfarë ndodh? Gigsi do të vlente dy miliardë sterlina!

Pazari i futbollit, gjatë këtij sezoni veror të transferimeve, mori dimensione të reja, për shkak të parave shumë të mëdha që u shpenzuan për shitblerjen e futbollistëve. Për Nejmarin, Dembelen dhe për disa të tjerë u paguan disa miliona euro gjë që, sipas futbollistit legjendar të Mançester Junajtidit, Roj Kin, është larg realitetit. Kini konsideron

Vazhdoni leximin →