Malaga në krizë; Keidi Bare, drejt Getafes?

Malaga është një merkato e hapur në kampionatin spanjoll. Ekipet iberike të Primera dhe Segunda Division, janë në dijeni të situatës së vështirë ekonomike të skuadrës andaluziane duke vënë në shënjestrën e tyre futbollisttë të kësaj skuadre dhe një prej tyre është edhe Keidi Bare. Mesfushori I përfaqësueses shqiptare, I formuar në ekipet zinxhirë të

Vazhdoni leximin →