Pas Lionel Messit, edhe Cristiano Ronaldo do shkojë në altar?

Pas lajmeve për martesën e Messit, Bartrës, Moratës  e shumë futbollistëve të tjerë, duket se edhe Cristiano Ronaldos i ka hyrë dëshira për të ndërmarrë këtë hap të rëndësishëm me të dashurën e tij Georgina Rodriguez. Është pikërisht kjo e fundit që ka shkaktuar këtë zhurmë për mundësinë e kësaj martesë pasi ka filluar të

Vazhdoni leximin →

Mjaft me spekulime, Ronaldo prezantoi publikisht të dashurën

Pas një numri spekulimesh dhe disa fotografive të paparacëve, futbollisti më i mirë i vitit 2016, Kristiano Ronaldo, në ceremoninë e organizuar, ditët e fundit, në Zyrih, nga FIFA, me rastin e shpalljes së futbollistit më të mirë të vitit 2016, fituesi i këtij titulli, vetë Ronaldo, prezantoi, për herë të parë, publikisht, të dashurën

Vazhdoni leximin →