Antetokumbo, Lebron, Dejvis e Donçiç, nata e yjeve në NBA

Ishin sërish aty ku duhej, duke udhëhequr skuadrat e tyre drejt sukseseve. Janis Antetokumbo, Lebron Xhejms, Entoni Dejvis dhe Luka Donçiç ndriçuan një tjetër natë yjesh në basketbollin amerikan, duke qenë sërish “një kokë” mbi të tjerët. Antetokumbo realizoi 35 pikë në fitoren 127-103 të Miluokit në fushën e Detroitit. Ky ishte suksesi i 13-të

Vazhdoni leximin →

Krahasimi i Mançinit: Poçetino dhe Klopi do të kishin fund të keq në Itali!

Trajneri i përfaqësueses italiane, Roberto Mançini, bëri një koment mbi komentin e Zhoze Murinjos për Maurisio Poçetinon dhe Jyrgen Klopin, të cilët, sipas trajnerit portugez, kanë gjithnjë mbështetje, megjithëse nuk i realizuan ambiciet e përcaktuara të Totenhemit dhe Liverpulit. Mançini u përqendrua te Poçetino dhe Klopi, duke theksuar se me atë që arritën, të dy

Vazhdoni leximin →