I fiksuar pas ‘Fortnite’; Dele Alli injoron dhe bukuroshen Rubi

Te thuash qe  ‘Fortnite’ eshte ne mode eshte shume pak. Prej nje viti kjo videoloje po shenon sukses te jashtezakonshem dhe kete e tregojne statistikat e regjistruara gjate muajit gusht dhe kjo fale ndryshimeve te vazhdueshme qe prezantohen ne kete videogame. ‘Fortnite-mania’ duket se ka prekur edhe futbollistet dhe mesfushori i Totenhamit, Dele Ali eshte

Vazhdoni leximin →