Erika Shnajder; ‘hajdutja’ sexy në festën e Nejmarit

Erika Shnajder përfshihet në një vorbull polemikash në Brazil për shkak të një… shakaje. aktorja dhe modelja braziliane që ishte mes të ftuarve në festën e ditëlindjes së bashkëkombasit të saj, Nejmar, kishte postuar në Instagram një video ku ajo ishte duke futur në cantë disa panine me djathë gjatë asaj mbrëmje. Një lëvizje kjo

Vazhdoni leximin →

Vanda Nara, sa sensuale për ditëlindjen e saj

Vanda Nara është një prej WAGsave më të famshme në botë për lidhjen e saj aktuale me Mauro Ikardin dhe me romancën e mëparshme me Maksi Lopez. modelja argjentinase që është bashkëshortja e afgjentja e sulmuesit të Interit në festoi 32 vjetorin e saj të lindjes dhe këtë e bëri në mënyrën më të mirë

Vazhdoni leximin →

Polemika në 125 vjetorin e FC Basel, injorohet skuadrave e femrave në festë

Polemikat shpërthejnë në futbollin zviceran e më konkretisht rreth skadrës së Bazelit. Kjo e fundit festoi 125 vjetortin  e themelimit të saj dhe me këtë rast iorganizoi një ceremoni festive ku u zhvilluan disa spektakle. Në mbrëmjen gala ishin të pranishëm drejtues të klubit, stafit, ish futbollistë, përfaqësues të sponsorëve, por mungonte skuadra e futbollist

Vazhdoni leximin →