Obamejangu kritikon Arsenalin: Unë nuk i kam letrat, vëlla!

Sulmuesi kryesor besohet se ishte “gozhduar” në “Emirejts” me një kontratë të re dhe shumë të përmirësuar. Kështu duhej të ishte për atë që bëri Pjer-Emerik Obamejang këtë sezon për Arsenalin, por vetëm lojtari thotë se situata nuk është e tillë. “Gjithkush po tregon lapsin dhe letrën, por unë nuk i kam parë ende dokumentat,

Vazhdoni leximin →

Përse Ronaldo është në dyshim vetëm kur vjen tek Juvja?!

Dy zëvendësime radhazi sollën polemika pas ndeshjeve në Champions e në Serinë A. Papritur, Kristiano Ronaldo u shfaq “shëndoshë si molla” me fanelën e Portugalisë, duke luajtur pa problem ndeshjet eleminatore të Europianit ndaj Lituanisë e Luksemburgut, e duke shënuar 4 gola. Pas kthimit në Torino, ndërsa mediat italiane shkruanin me gëzim se u rivendos

Vazhdoni leximin →