NBA, Kevin Durant nuk rrezikon: Sezoni im mbyllet këtu

Kevin Durant nuk ka ndërmend të rrezikojë dhe nuk do të luaje me Brooklyn Nets në pjesën e mbetur të sezonit në kampionatin e NBA. Vetë basketbollisti e konfirmoi këtë në një intervistë për portalin ‘The Undefeated’ me Durant që ishte një ndër lojtarët e prekur nga Covid 19 në  NBA, një sëmundje të cilën

Vazhdoni leximin →