Mesi lodron me topin midis dy Barcelonave

Në prag të duelit me Man.Sitin në “Etihat Stadium” Mesi ka folur për mediat angleze për shumë cështje. Ylli argjentinas krahasoi Barcën e Enrikes me ate te Guardioles. “E gjithë bota e njeh tashmë sistemin e Barcelonës. Jemi ndër të paktat klube që e përdorin këtë sistem, por cdo trajner i bën gjërat ndryshe dhe i aplikon në

Vazhdoni leximin →