Simbole të Juventusit, Buffon e Chiellini rinovojnë deri në 2021

Lajmi po qarkullonte prej kohësh, por tani është zyrtar; Giorgio Chiellini dhe Gianluigi Buffon rinovuan kontratat e tyre me Juventusin deri në 2021. Klubi bardhezi bëri të ditur gjithcka nëpërmjet një komunikate për shtyp. ‘Ka futbollistë që nuk kanë nevojë për prezantime-theksohet në komunikatën e Juventusit për rinovimin e kontratave të dy lojtarëve-janë shembuj në

Vazhdoni leximin →