Ky Bristoli që e futi “djallin’ në shishe, kurse  Murinjon në telashe

Mbas përfundimit të çerekfinaleve të Kupës së Ligës së Anglisë, ku rezultati më i befasishëm ishte eliminimi i Mançester Junajtidit nga Bristoli i divizionit të dytë,, u hodh shorti për gjysmëfinalet e kësaj Kupe. Shorti përcaktoi se në gjysmëfinale do të ndeshen Celsi-Arsenal dhe Mançester Siti-Bristol, kështu që, sido që të jetë, një klub londinez

Vazhdoni leximin →