Shkëndija e Tetovës me një gjest popullor: Milani shikohet edhe me 400 denarë!

Klubi tetovar, që dje, nxori në shitje bileta për ndeshjen kualifikuese ndaj Milanit italian që do të luhet, më 24 gusht, në stadiumin “Telekom Arena” (Filipi i 2-të) të Shkupit. Kryesia e Shkëndijës vendosi që t’u ofrojë tifozëve dhe dashamirësve të vet çmime popullore biletash që lëvizin nga 400 denarë (1euro = 61,3 denarë) deri

Vazhdoni leximin →