Shvajnshtajger, një hero i vjetër gjerman i futbollit modern!

Jo një nga më të talentuarit, por padyshim një nga më të mëdhenjtë. Bastian Shvajnshtajger, personalitet i shquar i futbollit gjerman dhe botëror, i dha fund karrierës në moshën 35-vjeçare. Ish-mesfushori imponues lajmëroi tifozët me një mesazh në Tuiter, duke i falenderuar për mbështetjen gjatë gjithë karrierës, e duke treguar arsyet familjare dhe personale për

Vazhdoni leximin →