Mesi eshte apo nuk eshte human? Dilemat e nje fotoje ne Instagram

Lionel Mesi e ben akoma me te theksuar pyetjen: Eshte apo jo normal argjentinasi?  Per kete mjafton te shohesh nje foto qe ylli i Barcelones publikoi ne Instagram gjate nje seance stervitore.  Ne dukje duket si nje foto normale ajo e Mesit, por pozicioni i kembes se majte te tij i ka habitur ndjekesit e futbollistit e jo vetem.

Ne foto duket qe kemba e majte e Mesit eshte krejt horizontalisht dhe ne nje pozicion jo natyral gje qe tregon plasticitetin e ketij futbollisti.

Sfidanti.al