Vanda Nara zbut edhe demin…. mekanik

Festat e fundvitit shfrytëzohen nga cdokush për të lëshuar veten drejt argëtimit të shfrenuar. vanda Nara nuk mund të mos e shfrytëzonte rastin e saj sigurisht e ndihmuar edhe nhga miqtë e saj që mesa duket ditën të gjejnë mënyrën e duhur për të qeshur disi. Kështu bashkëshortja dhe njëkohësisht agjentja e sulmuesit të Interit, Mauro Ikardi e pa veten të sfidojë një dem mekanik të cilin në fund rezultoi se diti ta zbusë.

‘Demi nuk mundi të bëjë dot gjë kundër meje-shkruante Vanda në postimin e saj në Instagram si për të treguar se kush është personi që komandon në familjen Icardi.

sfidanti.al