Soleil Stasi përgënjeshtron: Andrea Iannone nuk është tipi im

Mes Andrea Iannones dhe Soleil Stasit nuk ka asnjë lidhje dashurie pavarësisht fotove të publikuara ku ata shfaqen së bashku, Është vetë modelja që ka mohuar zërat për një lidhje të saj me pilotin e Aprilias për revistën e përjavshme ‘Chi’.

‘Është vetëm një thashethem, mes meje dhe Andreas nuk ka asgjë-tha Soleil-nuk kam aspak të bëj me të, nuk është tipi im. U takuam rastësisht gjatë dy ditëve të mia të fundit të pushimeve në Sardenjë’.

Sfidanti.al