Sofija Milosevic, pushime romane me Luka Jovic

Kushdo e kujton Sofija Milosevic si modelen që ka pasur një lidhje dashurie me Adem Ljajic. Tashmë ajo nuk është më me ish futbollistin e Romës dhe duket se ka gjetur një dashuri të re; bëhet fjalë për sulmuesin e Realit të Madridit, Luka Jovic. Cifti tashmë e ka shfaqur hapur këtë lidhje mes tyre teksa janë me pushime në Romë. Të ëmbël dhe më të dashuruar se kurrë Sofija dhe Luka Jovic e kanë shfaqur atë edhe për fansat e tyre në Instagram teksa kanë postuar foto romantike në pjesë të ndryshme të kryeqytetit italian

Sfidanti.al