Paulina mbron Piatek: Nuk refuzoi Tottenhamin për shkakun tim

Paulina Procyk I del në mbrojtje bashkëshortit të saj Krzysztof Piątek në lidhje me refuzimin që I bëri skuadrës së Tottenhamit për të shkuar te Hertha Berlin. Në disa media polake u fol se ishte pikërisht ajo pas kësaj zgjedhjeje të tij dhe Paulina vendosi t’I drejtohet rrjetit të saj Instagram për të përgenjështruat këto zëra

‘Bashkëshorti im e merr parasysh opinionin tim, por unë nuk kam bërë kurrë zgjedhje për ndonjë skuadër për të. Cdo klub që do ta ndihmojë atë që të përmirësohet si futbollist do të ketë gjithnjë pëlqimin tim. Vendimin përfundimtar e merr ai dhe agjenti I tij-shkruante Paulina Procyk në postimin e saj.

Sfidanti.al