Nje modele ‘i vjedh’ zemren djalit te David Bekam, Bruklinit

Djali i David Bekam dhe aktorja Kloi Grejs Moretz duket se jane ndare perfundimisht. Ajo qe e konfirmon kete eshte nje foto e publikuar se fundmi ne portalin TMZ e specializuar per kronikat roze ku Bruklin Bekam eshte kaour teksa puth nje modelen e PlayBoy, Leksi Ud qe me pare ka pozuar edhe per revista si ‘Vogue Japan’ dhe ‘Galore Magazine’.

Bruklin Bekam dhe Kloi Moretz u lidhen ne vitin 2014, por historia e tyre e dashurise ka patur shume ulje ngritje. ‘Kam kaluar nje vit te veshtire dhe nuk e mohoj-tha aktorja per ‘Telegraph’-ndihesha sikur zemra dhe mendja ime nuk ishin ne nje vend’.

Sfidanti.al