Nejmar kunder Fenomenit Ronaldo; sfide ne nje loje Pokeri

Nejmar Jr dhe Fenomeni Ronaldo sfidojne njeri-tjetrin, por jo ne nje ndeshje futbolli. Sulmuesi i Paris Sen Zhermen dhe ish futbollisti i Interit dhe Realit te Madridit moren pjese ne nje turne ne lojen e Pokerit ne Brazil ku sulmuesi 25 vjeçar ndodhet per t’u riaftesuar nga demtimi.

Behet fjale per nje nga turnete qe Nejmar organizon ne shtepine e tij ku fton te gjithe miqte e tij me te afert dhe kete radhe mes tyre ishte dhe Ronaldo. Ai qe e zbuloi ishte Zhil Arauzho me ane te nje fotoje te publikuar ne rrjetet sociale ku Nejmar dhe Ronaldo ishin bashke mente ne nje tavoline te lojes se Pokerit.

‘Po qesh, por jam i terbuar. Isha lojtari me i dobet i Pokerit ne tryeze-shkruante Arauzho ne postimin e tij.

Sfidanti.al