Luca Zidane i dashuruar….me ish të dashurën e Asensios

Luca Zidane, portieri i ri i Realit të Madridit që sapo është  kthyer nga huazimi te Racing Santander, zyrtarizoi lidhjen e tij të dashurisë me Marina Muntaner, 27 vjec, modele dhe influencer shumë popullore në Instagram ku ka më shumë se 100 mijë ndjekës. Por përpara se të shfaqeshiun shkëndijat e ndjenjave me djalin e  trajnerit të Los Blancos, Zizou, Marina ka pasur një histori të gjatë dashurie me një tjetër futbollist të Realit të Madridit dhe shokut të skuadrës së të dashurit të saj aktual, Marcos Asensio

Sfidanti.al