Kloi Kardashian fal tradhetine e shumefishte te Thompson

Tristan Tompson eshte prej kohesh ne qender te nje skandali per shkak te tradhetive te tij ndaj te fejuares se tij Kloi Kardashian. E gjithe kjo histori nisi pas nje video te publikuar nga TMZ ku Tompson shfaqej duke i kushtuar nje vemendje te veçante dhe shume perkedhelese ndaj dy femrave te tjera, imazhe qe u publikuan vetem 1 muaj perpara se Kloi Kardashian te lindte femijen e tyre te pare.

Ne  fundin e kesaj videoje u shfaq edhe nje femer e trete edhe kjo duke e perkedhelur dhe e puthur basketbollistin e Cleveland Cavaliers. Por nul mbetet me kaq. Tabloidi britanik ‘Daily Mail’ publikoi nje tjeter video ku Tompson shfaqej duke puthur nje femer tjeter te pa njohur. Keto tradheti nuk i fali tifozerie e Cleveland qe e fershellyen Tompsonin ne ndeshjen me Nju Jorkun, por e beri kete vete Kloi Kardashian duke e lejuar basketbollistin qe te ishte i pranishem ne momentin e lindjes se femijes kete te premte.

Sfidanti.al