Eden Silva, nga fushat e tenisit ne pasarele, fale Instagramit

Eden Silva, ylli i ri i tenisit te femrave eshte kontaktuar nga nje agjenci modelesh gjate periudhes se karantinimit per coronavirus. Ishte vete tenistja 24 vjecare qe e pranoi ate duke deklaruar se mes opsioneve te saj per te ardhmen ne karriere eshte edhe moda. Profili ne Instagram i Eden Silva eshte studiuar nga W Model Management dhe sipas ‘Daily Star’, pak kohe me vone ajo u kontaktua nga kjo agjenci.

Sfidanti.al