Belen Rodrigez e dashuruar pas Ianones: Me ben te ndihem gjithnje e me e bukur

Historia e dashurise mes Belen Rodrigez dhe Andrea Ianones duket se po ecen vaj. Eshtr vete bukuroshja argjentinase qe tregon sekretet e kesaj lidhjeje ku duket se mbizoteron lumturia dhe harmonia.

‘Me priti 8 muaj qe te beja levizjen e duhur-tha Rodrigez per te dashurin e saj-po flitet shume per raportin tone; flasim shume dhe e kuptojme shume mire njeri-tjetrin. Ne qe te dy perpiqemi shume qe te ndihemi mire se bashku. Çdo femer ka nevoje qe te jete e mbrojtur, ta duan e ta respektojne. Askush nuk me ka mbrojtur siç me mbron ai. Eshte shume i kujdesshem dhe me ben te ndihem gruaja me e bukur ne bote ne çdo sekonde’.

Sfidanti.al